Şirket Kurulumu

Kurulusunun Esnekligi Nedeniyle Sahis Sirketi, Limited ve Anonim Sirketlerle Kurulabilecek Potansiyeli Olan S M M M Sirketi

Kurulus sürecinde degerli masraflar, zorluklar ve dikkatli kararlar yasanabiliyor. Dolayisiyla, kurulmakta olan bir sektor hizmeti ile ilgili olarak en uygun sirket kurulmasi gercekten de zorlu bir surec olabilir.

Ancak, S M M M sirketi, kurulmakta olan firmalara esneklik kazandıran çok çesitli seçenekler sunmaktadır. Sirket, tüm kurulan firmalara ya sertifikali şahıs şirketi, ya da limited veya anonim sirketler olma seçenegini sunarak marka guvenligini arttirmaktadır.

Sirketin kuruluşları veguvenligini arttırmak icin oncelikli olarak sunduğu hizmetler arasinda şunlar sayılabilir:

• Teknik danışmanlık:Teknik danışmanlık, sirketlerin mali ve fiziki etkinliklerini düzenleyebilmesini sağlayacak ve en nemli hizmetlerden biri olarak görülen sektörel konulardaki uzmanlıgı sunilacak.

• Yönetim:Yönetim, müsterilerin işlelerinin guvenli ve etkin sekilde gerçeklesmesini saglayacak, riskleri yönetebilecek yetkinliklere sahip olacak.

• Yönetim Sistemleri:Yönetim sistemleri, müsteri işlemlerini ilerletmek ve denetimlerini sağlamak icin kendiliğinden karar alabilecek, düsük maliyetli karar destek sistemlerini tasarlayarak desteg hizmeti sunar.

• Risk Yönetimi: S M M M, risk yönetim süreçlerinde entegre olabilen ve kullanımı kolay etkin analiz yazılımını tasarlayarak müsterilerin yönetim riskleri daha iyi kontrol altına alınabilmesini saglar.

• Kontrol: M M M M , hizmetlerini kullanan firmaların yönetimini ve denetimini daha kolay hale getirmek amacıyla etkili web tabanlı denetim kontrol sistemlerini konusunda uzmanlık hizmeti sunar.

• Finans ve Vergi: S M M M' nin finans ve vergi anlayışını tamamlayan entegre kontrol hizmetleri sayesinde sirketlerin karlarını arttırmaya yardımcı olacaktır.

M M M M, hizmet veren her firmaya aradiginin üzerinde finansal destek ve güvence sağlamaktadır. Aynı zamanda, teknik danışmanlik hizmetleriyle parmakla gösterilemeyecek kadar çok veri alınarak, kurulacak firmaya özel karar destek sistemi tasarlanarak kar seçimlerine yardımcı sağlanmaktadır.

Şahıs şirketi, limited veya anonim şirketlerin kurulumunda gereken masraf, zaman ve çaba giderlerinin minimizasyon etmektedir.